Hooandja ×
perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]

Juuni - muinasajast tänapäeva

Perekaardi UNISTUSTE AASTA kuues kuu on pühendatud partneritele, kes tutvustavad lasterikastele peredele ajalugu, tänapäeva ning annavad aimu tulevikust.


JUUNI - MUINASAJAST TÄNAPÄEVA

Perekaardi partnerite ringist leiad põnevad muuseumid, ajalookeskused ja vaatamisväärsused, mis pakuvad avastamist, uusi teadmisi ning tuletavad meelde Eesti riigi ajalugu, lahinguid, võite, kaotusi ja saavutusi. Võta ette teadmistering ümber Eesti ja tutvu väärikate muuseumide ning keskustega. Perekaardi partnerite abil reisid kas või maa-alusest kaevandusest taevapiiril paikneva tuletornini.

 

Juuni teemakuu: muuseumid

Hiiumaa Militaarmuuseum - Hiiumaa Militaarmuuseum (50-100%)

Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid SA - Raudtee- ja Sidemuuseum (40%), Kunstnik Ants Laikmaa Majamuusem (40%), Haapsalu Raekoda (40%), Iloni Imedemaa (40%), Haapsalu Piiskoplinnus (40%)

Saadjärve SA - Jääaja Keskus (perepilet=Perekaart)

Hiiu Vallavalitsus - Kõpu TUletorn (perepilet=Perekaart), Ristna tuletorn (perepilet=Perekaart), Tahkuna tuletorn (perepilet=Perekaart)

Hiiumaa Muuseum SA - Pikk Maja (perepilet=Perekaart), Kassari Ekspositsioonimaja (perepilet=Perekaart), Mihkli Talumuuseum (perepilet=Perekaart), Rudolf Tobiase majamuusem (perepilet=Perekaart)

Kohtla Kaevanduspark-Muuseum SA - Kohtla Kaevanduspark (perepilet=Perekaart)

Maanteeamet - Eesti Maanteemuseum (perepilet=Perekaart)

Virumaa Muuseumid SA - Rakvere Linnus (perepilet=Perekaart), Eesti Politseimuuseum (perepilet=Perekaart)

Tartu Mänguasjamuuseum - Tartu Mänguasjamuuseum (perepilet=Perekaart)Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu (perepilet=Perekaart)

Eesti Ringhäälingumuuseum MTÜ - Eesti Ringhäälingumuuseum (perepilet=Perekaart)

Ajakeskus Wittenstein AS - Ajakeskus Wittenstein (17%)

Tartu Linnamuuseum - Tartu Linnamuuseum (perepilet=Perekaart), KGB Kongide Muuseum (perepilet=Perekaart), Tartu Laulupeomuuseum (perepilet=Perekaart), Oskar Lutsu Majamuuseum (perepilet=Perekaart), 19. sajandi Tartu linnakodaniku muuseum (perepilet=Perekaart)

Piusa SA - Piusa Koobaste Külastuskeskus (perepilet=Perekaart)

Tartu Ülikooli Muuseum - Tartu Ülikooli Kunstimuuseum (perepilet=Perekaart), Tartu Tähetorn (perepilet=Perekaart), Tartu Ülikooli Muuseum Toomkirikus (perepilet=Perekaart)

Eesti Piimandusmuuseum - Eesti Piimandusmuuseum (30-100%)

Võrumaa Instituut Muuseumid - Põlva Talurahvamuuseum (perepilet=Perekaart), Mõniste Talurahvamuusem (50%; perepilet=Perekaart), Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum (perepilet=Perekaart), Vana-Võromaa Kultuurikoda (perepilet=Perekaart)

Eesti Vabaõhumuuseum SA - Eesti Vabaõhumuuseum (perepilet=Perekaart)

Sihtuasutus Eesti Maaelumuuseumid - Eesti Põllumajandusmuuseum (50%)

Energia Avastuskeskus - Energia Avastuskeskus (20-50%)

Eesti Lennundusmuuseum SA - Eesti Lennundusmuuseum (100%; perepilet=Perekaart)

MTÜ Tallinna Automuuseum - Automuuseum (50%)

Suurupi Selts MTÜ - Suurupi Tuletornid (perepilet=Perekaart)

Eesti Loodusmuuseum - Eesti loodusmuuseum (perepilet=Perekaart)

Eesti Rahva Muuseum - Eesti Rahva Muuseum (perepilet=Perekaart)

 

Aitäh, head partnerid, et olete meiega. Aitäh, et väärtustate lasterikkust Eestis! 

 

Meie lood


  • September - tarkus ja lõbu käivad käsikäes
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA üheksas kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni ägedad vaba aja veetmise võimalused.


  • August - armastus käib kõhu kaudu
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA kaheksas kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni maitsvad suutäied ja tõelised toiduelamused.


  • Juuli - filmilint ja mängukava
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA seitsmes kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni kustumatud mälestused etenduste ning põnevate filmide näol.


  • Juuni - muinasajast tänapäeva
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA kuues kuu on pühendatud partneritele, kes tutvustavad lasterikastele peredele ajalugu, tänapäeva ning annavad aimu tulevikust.