perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]

Perekaardi esimene juubel - VIDEO

Perekaardil on SÜNNIPÄEV! Täna, 12. veebruaril saab Perekaart 5-aastaseks. Perekaardi juubeliaasta oleme kuulutanud Perekaardi UNISTUSTE AASTAKS.


Perekaardil on SÜNNIPÄEV! Täna, 12. veebruaril saab Perekaart 5-aastaseks. Perekaardi juubeliaasta oleme kuulutanud Perekaardi UNISTUSTE AASTAKS. Tänasel tähtsal päeval avaldame video, mille lõime eesmärgil jõuda lähemale oma unistuse täitumisele. 
Perekaardi suurimaks unistuseks on täita lasterikaste, Perekaarti kasutavate perede unistused. Tänu oma senistele suurepärastele partneritele oleme saanud tuua peredeni palju häid sooduspakkumisi ning paremaid võimalusi, kuid unistame sellest, et meie sõprade ringi kuuluks veel enam toote- ning teenusepakkujaid, kellele lasterikkus korda läheb.

Eestimaa ettevõtja, kas soovid täita lasterikaste perede unistused ning olla osaline Perekaardi unistuse täitumisel UNISTUSTE AASTAL? Mida pakub programm ettevõtjale? Millseid hüvesid ning võimalusi pakub programm ettevõttele? Vaata videot ja saa teada!

Aitäh, Perekaarti kasutavad lasterikkad pered, et inspireerite, julgustate ning unistate koos meiega! Aitäh, Perekaardi partnerid, et annate meile jõudu südamesoovide täitmiseks ning võimaldate peredel parematel tingimustel ühiseid ning unustumatuid elamusi kogeda. Rõõmsaid perekondi ja häid partnereid pole kunagi liiga palju. Hea lasterikas pere, liitu Perekaardi programmiga veebilehel www.perekaart.ee. Hea tulevane partner, anna oma koostöösoovist meile teada e-mailil [email protected].

Vaata videot SIIN

Meie lood


  • Otsime SIND
  • Kas Sina sooviksid muuta maailma paremaks?


  • Peresõbraliku Eesti partnerid 2020
  • Eesti Vabariigi aastapäeva puhul tunnustas rahvastikuminister Riina Solman koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga peresõbralikke ettevõtteid ja asutusi.


  • Detsember - julge unistada
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA viimane kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardi pakkumistega välja tulnud septembri, oktoobri ja novembri jooksul.


  • November - naeratus on nakkav
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA eelviimane kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardi pakkumistega välja tulnud mai, juuni, juuli ja augusti jooksul.