perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]

Jaanuar - Sõna võlu

Perekaardi UNISTUSTE AASTA esimene kuu on pühendatud partneritele, kes jagavad sõna võlu.


JAANUAR - SÕNA VÕLU

Igal sõnal on võlu ja jõud. Igal Perekaardi partneril on võlujõud.

Perekaardi UNISTUSTE AASTA esimene kuu on pühendatud Perekaardi partneritele, kes jagavad sõna võlu ning hoolitsevad selle eest, et sõnad, tarkuseterad, uudised, mõistatused, ristsõnad ja põnevad lood parematel tingimustel lasterikaste peredeni jõuaks.

Jaanuarikuu teemakuu: ajakirjandus.

AS Õhtuleht Kirjastus: ajakiri Kalale!, ajakiri Kodukiri, ajakiri Käsitöö, Ristiku ristsõnade erinevad väljaanded, ajakiri Nipiraamat, ristsõnaajakiri Ripsik, Kroonika ristsõnad, ajakiri Naisteleht, Teleleht, ristsõnaajakiri Pähklipureja, ajakiri Basketball, Õhtulehe ristsõnad ja ajaleht Õhtuleht.

Ekspress Meedia AS: ajakiri Oma Maitse, ajakiri Anne ja Stiil, ajakiri Kodukiri, ajakiri Pere ja Kodu, ajakiri Tervis Pluss, ajakiri Eesti Naine, venekeelne ajakiri Jana, ajakiri Kroonika, Eesti Päevaleht, Eesti Ekspress, Maaleht, Maakodu.

Eesti Meedia AS (Postimees Grupp AS): ajaleht Postimees, ajaleht Postimees Nädalavahetus, ajaleht Sakala, ajaleht Pärnu Postimees, ajaleht Virumaa Teataja, ajaleht Järva Teataja, ajaleht Lõuna-Eesti Postimees.

AS Äripäev: Imeline Teadus, Imeline Ajalugu, National Geographic.

Media Marketing EST OÜ: ajakiri Golf

Raadio Kadi OÜ: ajaleht Saarte Hääl

Aitäh, head partnerid, et oma võlujõudu kasutate ning lasterikkusesse oma panuse annate.

 

Meie lood


  • Otsime SIND
  • Kas Sina sooviksid muuta maailma paremaks?


  • Peresõbraliku Eesti partnerid 2020
  • Eesti Vabariigi aastapäeva puhul tunnustas rahvastikuminister Riina Solman koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga peresõbralikke ettevõtteid ja asutusi.


  • Detsember - julge unistada
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA viimane kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardi pakkumistega välja tulnud septembri, oktoobri ja novembri jooksul.


  • November - naeratus on nakkav
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA eelviimane kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardi pakkumistega välja tulnud mai, juuni, juuli ja augusti jooksul.