perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]

Perekaardi kaksteist kuud

2019. aastal tähistab Perekaart oma esimest väikest juubelit - Perekaart saab viie aastaseks. Kuulutame 2019. aasta Perekaardi UNISTUSTE AASTAKS.


Perekaardi unistuseks on rõõmsad lasterikkad pered, kellele soovib Perekaart pakkuda veel enam rõõmutoovaid elamusi teemaparkidest, teatritest ja kinodest, veel enam põnevaid teadmisi muuseumitest, veel rohkem maitseelamusi kohvikutest ja restoranidest, veel tervemat keha ja vaimu erinevatest huvi- ja spordiringidest ning veel soodsamaid hindu erinevatest kauplustest ja veebipoodidest.

Perekaardi suurimaks unistuseks on täita lasterikaste, Perekaarti kasutavate perede unistused. Tänu oma senistele suurepärastele partneritele oleme saanud tuua peredeni palju häid sooduspakkumisi ning paremaid võimalusi, kuid unistame sellest, et meie sõprade ringi kuuluks veel enam toote- ning teenusepakkujaid, kellele lasterikkus korda läheb.

2019. aasta üheksa kalendrikuud on pühendatud Perekaardi partneritele, kes on meiega viie tegutsemisaasta jooksul liitunud. Üheksal järjestikusel kalendrikuul täname ning toome esile ühe kindla valdkonna partnerid. Mis saab aasta kolmel viimasel kuul? 2019. aasta kolm viimast kuud pühendame uutele täitunud unistustele ehk nendele partneritele, kes Perekaardi programmiga UNISTUSTE AASTAL liituvad ning lasterikaste perede ning Perekaardi unistuste täitumisele seeläbi kaasa aitavad.

Meie lood


  • Otsime SIND
  • Kas Sina sooviksid muuta maailma paremaks?


  • Peresõbraliku Eesti partnerid 2020
  • Eesti Vabariigi aastapäeva puhul tunnustas rahvastikuminister Riina Solman koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga peresõbralikke ettevõtteid ja asutusi.


  • Detsember - julge unistada
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA viimane kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardi pakkumistega välja tulnud septembri, oktoobri ja novembri jooksul.


  • November - naeratus on nakkav
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA eelviimane kuu on pühendatud partneritele, kes on Perekaardi pakkumistega välja tulnud mai, juuni, juuli ja augusti jooksul.