Hooandja ×
perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]

Joonistusvõistlus „Minu unistus"

Eesti Lasterikaste Perede Liit kutsub lasterikaste perekondade vanemaid ning lapsi joonistama oma unistusi.


Kelle joonistusi ootame?

Joonistada saavad kõik perekonnad, kes omavad Perekaarti ja/või on ELPL liikmed. Vanusepiiri pole - joonistusi ootame nii pere pesamunadelt kui lastevanematelt. Kui teie perel on mõni ühine unistus, võite joonistuse valmistada ka ühistööna. 

Mida ja kuidas joonistada?

Kasutada võid vabalt valitud joonistamistehnikaid- ning vahendeid. Joonistust võid täiustada näiteks luuletuse või sinule korda minevate ning sinu jaoks oluliste sõnade, lausete ning mõtteteradega. Reegleid on ainult üks - kanna oma unistus paberile. Joonista nii palju kui inspiratsiooni ning unistusi jätkub! 

Mis saab joonistustest?

Saabunud joonistuste põhjal loome virtuaalse näituse. Silmapaistvamatest töödest valmib 2019. aasta UNISTUSTE KALENDER. 

Konkursil osalejate vahel loosime välja ämblikkiige. Samuti oleme välja pannud üllatusauhinnad. Kõik perekonnad, kelle tööd kalendrisse valitakse, saavad premeeritud 2019. aasta kalendriga. 

Ema, isa ja lapsed - ootame kõigi teie joonistusi hiljemalt 15. juuniks aadressile Jakobsoni 15-10, Viljandi, 71013 (Eesti Lasterikaste Perede Liit).

Soovime teile innukat unistamist! 

 

Meie lood


  • September - tarkus ja lõbu käivad käsikäes
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA üheksas kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni ägedad vaba aja veetmise võimalused.


  • August - armastus käib kõhu kaudu
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA kaheksas kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni maitsvad suutäied ja tõelised toiduelamused.


  • Juuli - filmilint ja mängukava
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA seitsmes kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni kustumatud mälestused etenduste ning põnevate filmide näol.


  • Juuni - muinasajast tänapäeva
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA kuues kuu on pühendatud partneritele, kes tutvustavad lasterikastele peredele ajalugu, tänapäeva ning annavad aimu tulevikust.