Hooandja ×
perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]

Tartu Uus Teater kutsub kõiki Lumeilma vaatama!

Koos perega teatrisse! Mälestused lapsepõlve lumeilmast ja muinasjutud.


Mängime detsembrikuus meie lavastust “Lumeilm”, mis on mõeldud väiksele ja suurele vaatajale alates 4 eluaastast. Lavastus sünnib koostöös Tartu Paberimuuseumiga ning selle keskseks materjaliks ongi paber, mille võimalusterohkust etenduse käigus vaatajatele nupukalt ja fantaasiarikkalt näidatakse. Avaneb paberi ruumiline potentsiaal ja mitmekülgsus, selgub, et paber on palju enamat kui vaid sile trükipind. “Lumeilma” inspiratsiooniks on mälestused lapsepõlve lumeilmadest, muinasjutud, talvelaulud, ja paberi lõputud võimalused. Lisaks lavastaja Siim Angerpikule teevad kaasa Kärt Johanson, Katrin Pärn, Siim Angerpikk ja Anne Rudanovski (Paberimuuseum). 

Selleks, et ühise talvise teatriskäigu saaksid ette võtta ka lasterikkad pered, oleme loonud perepileti, mis võimaldab avastada paberimaailma mitmekesisust tõepoolest kogu perekonnaga. Perepilet etendusele "Lumeilm" maksab 40€ ja kehtib tervele perekonnale (2 täiskasvanut ja kõik pere alla 18aastased lapsed). Perepiletit saab broneerida kirjutades meile aadressil [email protected] Palume perepileti broneerimisel öelda kindlasti teatrisse tulijate arv ja millise maakonna lasterikaste perede liitu te kuulute, olemasolul ka Perekaardi number.

Lumeilma etendused toimuvad Tartu Uues Teatris (Lai tn 37):
8 dets kell 19.00
9 dets kell 19.00
10 dets kell 13.00
13 dets kell 13.00
14 dets kell 11.00 (välja müüdud) ja 17.00 (välja müüdud)
16 dets kell 13.00 ja 19.00
17 dets kell 13.00 ja 19.00
19 dets kell 13.00
20 dets kell 19.00
21 dets kell 11.00 ja 19.00

Ühtlasi jagan viidet trupi tehtud kolmele lühikesele õpetlikule videole, mille ühisnimetajaks on samuti paber ja mis pakuvad inspiratsiooni koduseks meisterdamiseks:
Looduslik paber - Kes leiutasid tegelikult paberi?
Mis on vanapaber - Mitu elu võib olla paberilehel?
Isetehtud paber - Kuidas käib ise paberi tegemine?

Vaata lisa: http://www.uusteater.ee/lumeilm

Meie lood


  • September - tarkus ja lõbu käivad käsikäes
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA üheksas kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni ägedad vaba aja veetmise võimalused.


  • August - armastus käib kõhu kaudu
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA kaheksas kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni maitsvad suutäied ja tõelised toiduelamused.


  • Juuli - filmilint ja mängukava
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA seitsmes kuu on pühendatud partneritele, kes toovad peredeni kustumatud mälestused etenduste ning põnevate filmide näol.


  • Juuni - muinasajast tänapäeva
  • Perekaardi UNISTUSTE AASTA kuues kuu on pühendatud partneritele, kes tutvustavad lasterikastele peredele ajalugu, tänapäeva ning annavad aimu tulevikust.