perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee

Aitame riimid lendlema

Hea partner ja pere! Aita meil avaldada väärtuslik luulekogumik, mis on täis meie enda perede loomingut.


LENNELDES RIIMIDES ei tunne ma piire

ei tunne raskust oma õlgadel

ei tunne ootusi mida teised mulle seavad

tunnen vaid vabadust

[---]

Autor: Õnnela Carolin Maripu, 15a

 

Nii, nagu luule kirjutamine, on ka luule lugemine toetav teraapiline tegevus ning pakub võimalust siseneda autorite hingemaailma, millega tihti samastuda saame.

Eesti Lasterikaste Perede Liit soovib 25. juubeliaasta puhul tulla välja päris oma luuleraamatuga, mis kannab nime “Lenneldes riimides”.

2020. aasta kevade hakul kutsusime võrgustikku kuuluvaid lasterikkaid peresid üles luuletusi kirjutama ning oma loomingut meiega jagama.

Luulekonkursi raames loodi laste, noorte ja perede poolt 185 uut luuletust, neist 72 on valitud kogumikku, mille väljaandmiseks heade hooandjate ja luulesõprade hoogu vajame.

“Lenneldes riimides” autoriteks on seega lasterikkad pered – lapsed, noored, emad, isad ning mõnel juhul toetavaks jõuks ka vanaemad ja vanaisad. See on raamat perede mõtetest, tunnetest, muredest, rõõmudest ja unistustest.

"Lenneldes riimides" luulekogu lugedes ei jää kellegi silmanurk kuivaks. See sisaldab nii humoorikat luulet igapäevaelust kui ka sügavamaid sissevaateid inimeseks olemise võlule ja valule.

Aita meil see hinge paitav kogumik ilmavalgusesse tuua, et jagada maailmaga väärtuslikku võimalust luuleridade vahele lendlema minna!

Link meie Hooandja projektile asub SIIN.

Kui Sul ei ole Hooandjas kontot või ei ole võimalik kontot luua, on võmalus oma panus saata Eesti Lasterikaste Perede Liidu arveldusarvele EE132200001120096692. Selgitusse palume märkida: Hooandja (teie eesnimi ja perekonnanimi ja/või ettevõtte nimi).

Oleme siiralt tänulikud iga väiksemagi panuse eest projekti õnnestumisesse!

 

Eesti Lasterikaste Perede Liit

www.lasterikkad.ee

Meie lood