perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]
Restoran-kohvik Harmoonia

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kehtivast hinnakirjast /v.a. alkohoolsed joogid/ Tavahinnast -20%

Soodustuse kohta lähemalt

Hubase õhkkonnaga restoran pakub meeldivat äraolemist maitsva toidu ja hea veini seltsis. Harmoonia motoks on: niipalju kui võimalik, teha ise.
40-kohaline restoran on kui maitseelamuste kohtumispaik, kus hoolega valitud kohalike partnerite toorainest valmivad hõrgutavad toidud algusest lõpuni kohapeal. Ise grillitakse või suitsutatakse barbeque-ahjus, kastmete valmistamiseks keedetakse puljongit, jäätist tehakse samuti ise.
Harmoonia restorani menüü muutub vastavalt hooaegadele kolm korda aastas – kevade, suve ja sügise saabudes. Parima tulemuse saavutamiseks degusteeritakse koos töötajatega roogi ja valitakse välja parimad maitsed. Hea toit ja joogid käivad ikka käsikäes. Nii on koostöös sommeljeedega valitud toitude kõrvale parimad veinid ning lisaks ka käsitööõlled Eestist ja välismaalt.
Kirglike toiduarmastajatena pakutakse viljandlastele ja külalistele eredaid toiduelamusi, sellepärast korraldatakse ka kontsertõhtusööke tuntud artistidega, gurmeeõhtusööke kvaliteetveinidega või ka pimeõhtusööke. Viimastel on külalistel spetsiaalsed silmakatted ees ja toiduelamused on ühe meele puudumise tõttu veelgi värvikamad.
Harmoonia restoranil on hoovis 60-kohaline suveterrass, kus saab pidada väliüritusi või nautida head ilma ning toitu, maagilisest päikeseloojangust rääkimata.
Hea teada: Harmoonia asub Sakala Keskusega samas majas. Restoran-kohviku klienditeenindajad on teada-tuntud oma oskuste poolest.

Kontaktid

Kuidas tulla?

Restoran-kohvik Harmoonia
Tallinna 5
Viljandi 71018

Viljandi maakond

Avatud

E,T,K,N 11:00-21:00
R,L 11:00-23:00
P 11:00-19:00

Klienditeenindus

Telefon: 435 4031

E-mail: [email protected]

Koduleht: www.facebook.com/kohvikharmoonia

Tutvu teiste soodustustega