perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
E-õppe keskkond DigiLa

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Videod ja koolitused Tavahinnast -20%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

DigiLa on digitaalne koolitusplatvorm, mis toetab peresid igakülgselt, pakkudes koolitusi, nõustamist ja tuge.


DigiLa eesmärk on pakkuda virtuaalseid huviringi tunde lastele ja noortele, aga ka tuge ja tegevusideid distantsõppe läbiviimiseks huvikoolidele, noortekeskustele, õpetajatele. Meie kodulehelt leiate põnevat, harivat ja meelelahutuslikku sisu kaheksas erinevas valdkonnas. Oleme võtnud fookuseks anda juhiseid laste õppe- ja arendustegevusteks alates sünnist kuni kooliminekuni. Lisaks pakume huvitavate toodete tutvustusi ja tegevusideid ning muidugi ka meelelahutust. Samuti pakume tugispetsialistide (psühholoog-pereterapeut, logopeed, massöör, füsioterapeut, eripedagoog) nõustamisteenuseid ja koolitusi.


 


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 5560 5267

E-mail: digila@digila.eu

Koduleht: www.digila.eu

Tutvu teiste soodustustega