perekaart
Tutvustav video
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Liputehas

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Eesti Vabariigi lipud Tavahinnast -25%
Eesti Vabariigi viirud Tavahinnast -25%
Alumiiniumist lipumastid Tavahinnast -10%
Tavahindadega tutvumiseks võta ühendust Liputehase klienditeenindusega.

Soodustuse kohta lähemalt

Eesti lipul on suur osa meie kultuuris, meie rahvustunde tekkimises ning alalhoidmises. Kõigest üks kümnendik rahvuslippe on vanemad kui sada aastat ja veel vähem on riike, kes saaksid olla uhked selle üle, et riigi esmalipp on säilinud. Meie saame selle üle uhkust tunda.
Esimese sinimustvalge lipu valmistamise idee algatas dr. Karl August Hermanni abikaasa Paula Hermann 1884.a. talvel või varakevadel. Siidist lipp valmis Tartus tõenäoliselt 26. märtsil 1884.a.
20. augustil 1991. a võttis Eesti Vabariigi Ülemnõukogu vastu otsuse taastada Eesti riiklik iseseisvus ja vabadus. Koos taasiseseisvumisega sai ka lipu heiskamine palju suurema tähenduse - pea igal majal võis näha lehvimas meie sinimustvalget trikoloori. See oli ühtsuse näitaja ja vabaduse kinnitus.
Kas Sinu majal või hoovis lipuvardas lehvib meie vabaduse kinnitus? On kena komme heisata riigilipp mitte ainult riiklikel lipupäevadel vaid ka oma kodus isiklikke tähtpäevi tähistades.
Liputehas on ettevõte, mis valmistab ja müüb Eesti riigilippe ning on igati abiks sinimustvalge ostjale. Nende soovitus on väga selge: enne riigilipu ostmist tuleb endale selgeks teha, millist lippu vajatakse. Liputehases valmistatud lipud on vastupidavad ja lipuvärvid ilmastikukindlad. Kindlasti tuleks lipp osta kindla ja tuntud tegija juurest, et mitte saada nn. lipulaadset toodet.

Kontaktid

Kuidas tulla?

Liputehas
Punane 68
Tallinn 13619

Harju maakond

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 646 6316

E-mail: info@liputehas.ee

Koduleht: www.liputehas.ee

Tutvu teiste soodustustega