perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
HOIA homespa

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
HOIA omatooted nii e-poes, kui kohapeal Tavahinnast -12%

Kehtib kõikidele HOIA omatoodetele nii e-poes kui esinduspoes.


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt
HOIA LUGU


HOIA homespa tooted on 100% looduslikud ja neid ei ole testitud loomade peal, neid testitakse inimeste peal. Sest HOIA armastab loomi. HOIA ei koonerda koostisosade koguste ja kvaliteediga ja me valmistame oma tooteid käsitsi Saaremaal, kivide ja kadakate vahel.


HOIA tooted ei sisalda parabeene, silikoone, alkoholi, täiteaineid ega teisi kehale kahjulikke või ebavajalikke aineid. HOIA kasutab kehakoorijates ja kehavahtudes ja teistes toodetes rikkalikult orgaanilist rafineerimata sheavõid, mida valmistavad käsitsi Ghanas elavad naised, kes saavad oma töö eest õiglast tasu. Niisiis toetad HOIA toodete ostuga puuduses elavate kogukondade paremat toimetulekut ja haridust Ghanas.


Loe Hoia toodetest rohkem SIIT

Kontaktid

Kuidas tulla?

HOIA homespa
Lossi 5
Kuressaare

Saare maakond

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 5081665

E-mail: info@hoia.bio

Koduleht: www.hoia.bio/

Tutvu teiste soodustustega