perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Vastupidavad nanokaitsed kõikidele pindadele

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted e-poes Tavahinnast -15%

Registreerudes püsikliendiks lisandub soodustusele veel 5%


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

GoGoNano – jätkusuutlikud vetthülgavad kaitsevahendid


Vaata SIIT videoid, kuidas GoGoNano tooted töötavad.


GoGoNano™ on nanotehnoloogilisi kaitselahendusi pakkuv kaubamärk, mis loodi 2013. aastal ettevõtte Digital Trade Solutions OÜ poolt. Toodame, arendame ja turustame unikaalseid ning kasulikke nanotehnoloogilisi tooteid, aidates seeläbi kaitsta erinevaid pindu ja esemeid. Tootmisel kasutame kõige kaasaegsemaid vahendeid ja koostisosi.


Põhjused GoGoNano valimiseks on mitmeid. Ekraanikaitse elektroonikale, tekstiilikaitse rõivastele või saabastele ning nanokaitse sõidukitele – GoGoNano toodetega saab kaitsta ja puhastada praktiliselt kõike. Neid on ülilihtne kasutada ning seejuures pakuvad nad konkurentsitult kauakestvaimat toimet. 


Selle asemel, et oma esemeid pidevalt ära visata ning uusi asemele osta, kaitse neid GoGoNanoga – nii võid olla kindel, et kallid esemed kestavad nii kaua kui võimalik.


Meie eesmärk on tutvustada inimestele nanotehnoloogia võimalusi ja muuta igapäevased toimetused lihtsamaks ja vähem aeganõudvateks. Klientide täielik rahulolu kaitstud asjade üle on garanteeritud!


Abikäsi keskkonnale


GoGoNano meeskonna üheks suuremaks eesmärgiks on ulatada abikäsi meid ümbritsevale. Lõppude lõpuks peaksime me kõik keskkonna eest paremini hoolt kandma. Meie uuenduslikud tooted teevad seda mitmel moel.


Esiteks aitab see võidelda äraviskamiskultuuri põhjustatud probleemidega. Liiga tihti valime me tänapäeval esemed, mis on odavad ja ebakvaliteetsed ning mille me pärast lühikest kasutusaega ära viskame. Kui niimoodi talitavad kõik inimesed, viib see ületootmise, hoolimatu saastamise ning peagi ka suurte keskkonnamõjudeni.


Aidates sul hoida oma esemeid heas korras, võimaldame sul kasutada neid kauem, selle asemel et need pärast lühiajalist kasutamist ära visata.


Meie vetthülgavad kaitsevahendid on keskkonnasõbralikud ka otseselt – see on miski, mille üle me väga uhked oleme. Mitte iialgi ei kasuta me oma toodetes kahjulikke kemikaale.


Veel enam, kasutades meie tooteid, saad 80% võrra vähendada aega, mis sul kuluks oma esemete puhastamise ja hooldamise peale. See tähendab säästu nii ajas kui ka kahjulikes kemikaalides, mida muidu oma esemetel kasutaksid.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 5647 0784

E-mail: info@gogonano.com

Koduleht: www.gogonano.com/

Tutvu teiste soodustustega