perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Veetapesu palmivahaga puhastusvahend

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Tavahinnaga tooted Tavahinnast -15%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Vaata videot, kuidas Veetapesu puhastusvahend toimib, SIIT


Veetapesu palmivahaga möödub kõikide kõvade pindade puhastamine 60 minuti asemel 15 minutiga. Meeldiva tsitruselise lõhnaga puhastusvahend on tervisele ohutu ning selle kasutamine on väga lihtne. Kauakestev tulemus on võimalik saavutada uskumatult kiiresti juba esimesel puhastusel vett kasutamata.


Tavaliste puhastusvahenditega võrreldes teeb Veetapesu ka kõik järgnevad puhastused hõlpsamaks, sest tänu palmivahale on mustusel palju raskem pindadele haakuda. Arvatavasti tulevad kogenud pereinimestele tuttavad ette laste käejäljed peeglitel, akendel, lükandustel ja trepikäsipuul; kohviplekid klaaslaual ning lemmikloomade porised käpad – mured, mida Veetapesu aitab unustada. Ka TV3 “Nurgakivi” saatejuht Priit Valge on Veetapesu kohta naljaga pooleks öelnud: “Puhastatud pinnad jäävad nii libedaks, et kärbeski murraks seal jalad!”


Peatsel suurpuhastusel on Veetapesu kindlasti suur abimees. Kes on kord Veetapesuga aknaid pesnud, see enam teiste puhastusvahendite järele ei igatse. Sama lugu on sauna- ja duširuumi uste puhastamise järel – kuivanud veetilgad ning tolmukübemed kaovad ja alles jääb särav tulemus.


Piisab kuiva ja puhta mikrokiudlapiga üle pühkimisest, et pinnad taas läikima lüüa. Enne kasutamist tuleb pudelit kergelt loksutada, seejärel pihustada mikrokiudlapile või otse pinnale. Hõõruda vedelik ühe lapiga laiali, teise lapiga pind üle poleerida ning ongi valmis!


Veetapesu efektiivsus võib kohati tunduda liiga hea, et tõsi olla, seega käisid TV3 ja Kanal2 Veetapesu toodete kvaliteeti kontrollimas.


“Pind jääb veatult puhas ning tõmmates käega sellelt üle, on tunda, justkui õhuke kaitsekiht jääks peale. See kaitsebki pindu ja järgmisel korral piisab ka kuiva lapiga üle tõmbamisest. Veetapesuga olen nüüd paar korda mööblit hooldanud ning see seisab ikka tunduvalt kauem ühtlase ja puhtana.” Tuuli Kasemets (TV3)


“Veetapesu on taoline huvitav asi, et kui seda esmapilgul nägin ja kuulsin, siis ega ma sellesse paris ausalt ikka ei uskunud. Arvasin, et tegemist on järjekordse tootega, mille kohta räägitakse ilusaid ja paljulubavaid sõnu, kuid reaalsus on hoopis vastupidine. Aga EI! Õnneks ma eksisin! Veetapesu päriselt ka toimib!” Jaanus Koort (Kanal2)


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: 56689799

E-mail: info@veetapesu.ee

Koduleht: veetapesu.ee/

Tutvu teiste soodustustega