perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Veebipood minutarklaps.ee

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Tavahinnaga tooted Tavahinnast -15%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Minu tark laps on ettevõte, mis koostab lastele mõeldud tegelusvahendeid. E-poest saate soetada toredate illustratsioonidega, erinevate ja huvitavate harjutustega vihikuid, õppekaarte, mänge jpm.


Kõik tooted on suunatud sellele, et laps saaks võimalikult palju areneda – arendada loogikat, peenmotoorseid oskusi, tähelepanu ja kunstimeelt, aga ka õppida ja tugevdada mälu.

Ettevõtte eestvedajaks olen Valeria, ühe poisi ja kahe tüdruku ema. Valeria mõtleb harjutusi välja ja teostab need paberil. Suureks inspiratsiooniallikaks seejuures on Valeria lapsed, kes testivad kõiki värskeid tegevusi. Seejärel saavad värsked ideed minna trükikotta.


Kõik Minu tark lapse materjalid on loodud suure armastusega. Mõnusat tutvumist toodetega ja lustlikku koosõppimist!


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +37253268562

E-mail: minutarklaps@gmail.com

Koduleht: www.minutarklaps.ee

Tutvu teiste soodustustega