perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Milda looduslik voolimismass

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Kõik tooted Milda e-poes Tavahinnast -35%

Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Kas te teadsite, et Eestis toodetakse üle 80 aasta jälle plastiliini? Jah, Milda seda just teebki.
Milda toodab Eestis plastiliini, mis on naturaalne ja jätkusuutlik.

Voolimismassi või plastiliiniga mängimine on juba ammusest ajast tuntud tegevus. Väga paljud aga võib-olla ei tea, kui kasulik see on pisikestele kätele ja peadele. Plastiliiniga mängimine näiteks suurendab ajupoolkerade koostööd, arendab loomingulist mõtlemist, parandab peenmotoorikat, annab lapsele pikaks ajaks tegevust ja palju muud.

Miks on meie plastiliin hea? Seetõttu, et see on ohutu väikesele mängijale (kes tihtipeale kipub asju suhu panema), meie toote koostisosad on looduslikud ja pakendiks oleme valinud alumiiniumpurgi, sest alumiiniumi ümbertöötlus määr on 75%. Meie toode on 0-kulu. Kui selle aeg on läbi, siis plastiliin läheb komposti(biojääde) ja alumiiniumpurk läheb ümbertöötlusele või taaskasutusele.

Soovime, et lapsed saaksid oma loovust ja käelist tegevust arendada ja ka vanemad saaksid kodus hetke endale, kuni lapsed plastiliiniga mängivad. Lapsed on meie tulevik ja meil on kohustus teha paremaid valikuid nende tuleviku ja nendele jäetava keskonna pärast. Me ju kõik tahame, et ka meie lapsed elaksid 80 aastat ja nende lapsed üldse sünniksid siia ilusasse maailma. Mis saab olla veel parem, kui toode, mis arendab last ja on ka keskonnale leebe!?


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Klienditeenindus

Telefon: +372 5690 2295

E-mail: info@mildaplaydough.com

Koduleht: www.mildaplaydough.com/

Tutvu teiste soodustustega