perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Kauplus Ewald

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Ewald, Ewald Junior ja Little Sir Ewald tooted Tavahinnast -15%

Soodustuse kohta lähemalt

Ewald, Ewald Junior ja Little Sir Ewald on Eesti kaubamärgid, mis pakuvad laias valikus meeste ning poiste päevasärke. Kogu tootmine toimub Tallinnas ajaloolise Mayeri tehase territooriumil ning just seal koondatakse igasse särki 80 aastat särgitootmise kogemust ja põhjamaist kvaliteeti. 


Eesti turul on Ewald küll uus nägu, kuid tegelikult ulatub ajalugu 1933-ndasse aastasse, mil bränd Soomes sündis. Viimased 22 aastat on Ewald Eestis kasvanud ning arenenud - läbi teinud palju muutusi - laiendati sihtgruppi ning ühe keretüübi asemele tekkis kolm - slimmodern ja classic, mille puhul valiku tegemine sõltub sellest, kui suurt avarust särgikandmisel eelistatakse. Lisaks on esindatud ka extra-long ning extra-large keretüübid. Esinduspoes pakutavate särkide suuruste skaala ulatub kuni 56 kaelaümbermõõduni, mida võib pidada üheks meie eeliseks - särgi leiavad ka väga suure suurusnumbri kandjad.


2014. aastal otsustati liikuda meeste maailmast veidi väiksemasse ning mängulisemasse maailma ning sündis Little Sir Ewald ja Ewald Junior kaubamärk, mis on mõeldud lastele pikkuses 74-170. Pisihärrade särkidesse on lisatud rohkem värve, lustlikkust ning samal ajal on säilitatud kvaliteet nii tootmises kui ka materjalides.


Kokkuvõtvalt võib öelda, et Ewaldist saavad särgi mistahes vanuses härrad. Kuna särke tehakse nii lastele kui meestele, siis kuuluvad tootevalikusse ka nn. komplektisärgid - isa ja poja või väikse venna ja suure venna särgid!


Kontaktid

Kuidas tulla?

Kauplus Ewald
Paldiski mnt 29
Tallinna linn 10612
Harju maakond

Avatud

E-R 10-18 L 10-15

Klienditeenindus

Telefon: 520 5411

E-mail: ewald@ewald.ee

Koduleht: www.ewald.ee

Tutvu teiste soodustustega