perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Bronto mängutuba

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Sünnipäevapidu Tavahinnast -25%
Avatud mänguaeg alates kolmandast lapsest tasuta* Tavahinnast -100%
Perepakett näomaalingute ja pildistamisega 59€** Perekaart = Perepilet pere

Sünnipäevapeo broneerimiseks kasuta digitaalset soodustust või kirjuta info@brontotuba.ee


Avatud mänguaegu näeb https://www.facebook.com/brontotuba


*Tasuda tuleb vaid esimese kahe lapse eest ning pere ülejäänud lastele sissepääs tasuta


**Perepakett sisaldab näomaalinguid, kostüümides poseerimist, pildistamist ja 10 faili meilile. Mängutuba on ainult Sinu pere päralt. Aega saab broneerida kirjutades info@brontotuba.ee või helistades tel 56678012. 


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Kodune ja ekraanide vaba mängutuba lastega peredele, kes soovivad mängida mänguasjadega ja poseerida kostüümides fotoseina ees. Vanematele mugav istumisnurk.


Bronto on teadaolevalt ainus mängutuba, kus saab täielikult ise valida ise peo alguse- ja lõpu kellaaja! Broneerida saab mugavalt otse kodulehel.


Bronto mängutoas saab tähistada laste sünnipäevi, beebigrupi kohtumisi, lõbutseda mänguhommikutel jne. Kuna meie juures on mugav olla nii täiskasvanutel, kui lastel, siis on seal tähistatud ka emade-isade ja vanaemade-vanaisade sünnipäevi – nii on kõigil rõõmu laialt! Soovituslik vanusegrupp laste puhul on 2-7 eluaastat ning mängijate arv võiks jääda umbes 20 kanti.


Brontos on olemas suur valik arendavaid ja lõbusaid mänguvahendeid. Erinevate tasapindadega ronilas saab proovile panna nii tasakaalu kui vapruse. Rõõmu pakuvad batuut ja liumägi ning pallimeri. Lae küljes sõitev kiik võimaldab käte abil rippudes Tarzani kombel pika liu ette võtta. Mängumajas, nuku- või tööriistanurgas, poeleti või joonistuslaua taga saab ette võtta rahulikumaid tegevusi. Veidi vanematele pakuvad kindlasti huvi korvpalli- ja lauahokimängud.


Et mängud veelgi lõbusamad oleks, võib stange pealt valida kümnete erinevate lastele mõeldud kostüümide vahel ja lasta end pildistada fotoseina ees.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Brontotuba mängu- ja peoruum
Vabaduse pst 128
Tallinna linn
Harju maakond

Avatud

Avamisajad sõltuvad broneeringutest ja avatud mänguaegadest. Jälgi Bronto kodulehte, Facebooki ja Instagrami.

Klienditeenindus

Telefon: 56678012

E-mail: info@brontotuba.ee

Koduleht: www.brontotuba.ee

Tutvu teiste soodustustega