perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
UKU Mängumaa

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
UKU Mängumaa sünnipäevapeod Tavahinnast -20%
Näomaalingud ja glittertattood Tavahinnast -10%
Mängumaa perepilet 1h=6€ Perekaart = Perepilet pere
Mängumaa perepilet 2h=10€ Perekaart = Perepilet pere

Perekaardiga on võimalik soetada UKU Mängumaal üks perepilet sõltumata laste arvust ja vanusest. Sünnipäevapeo broneering on võimalik teha veebis - lisainformatsioon avaneb Perekaardi süsteemi sisse logides. Broneeringut on võimalik teha ka telefoni ja e-maili teel - lisainfo avaneb Perekaardi süsteemi sisse logides. Soodustus rakendub kohapeal kehtiva Perekaardi ettenäitamisel. 


Digitaalne soodustus

Digitaalse soodustuse kasutamiseks tuleb kehtiva Perekaardi omanikul või kaardile märgitud pereliikmel logida Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi vahendusel sisse Perekaardi süsteemi. Pärast sisselogimist avanevad alamlehel "Digitaalsed soodustused" soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Pärast sisselogimist avaneb alamlehel "Minu pere" rubriik "Digitaalsed soodustused", kust on leitavad soodustuse kasutamiseks vajalikud sooduslingid/sooduskoodid.

Soodustuse kohta lähemalt

Uku Mängumaa on Viljandis, Uku keskuses asuv lõbus ajaviitmise koht lastele. Meil on olemas ronimislinnak, legolaud, nukumaja, mänguköök ja palju muud. Samuti saab meie juures pidade sünnipäevi ja muidu tähtpäevi!


Kontaktid

Kuidas tulla?

UKU Mängumaa
Tallinna 41
Viljandi 71013
Viljandi linn
Viljandi maakond

Avatud

Avamisajad UKU Mängumaa Facebooki kontol.

Klienditeenindus

Telefon: +372 5843 7714

E-mail: info@ukumangumaa.ee

Koduleht: www.ukumangumaa.ee

Tutvu teiste soodustustega