perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]
Viljandi pärimusmuusika festival

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Perekaardi pass 180€ kogu perele Perekaart = Perepilet pere

2020. aasta Viljandi pärimusmuusika festivali piletite müük on hetkeseisul peatatud  - sellest tulenevalt pole hetkel võimalik soodushinnaga Perekaardi passe soetada. 

Perekaardi pass kogu perele maksab 180€. Passi saab osta Piletilevi keskkonnast alates 1. detsembrist Perekaardil oleva 13-kohalise numbri sisestamisel sooduskoodi väljale. Festivalile tulles vahetatakse perepass riidest käepaela vastu tingimusel, et kogu pere on korraga kohal. Festivalile tulles on kohustuslik kaasa võtta isikut tõendav dokument ja kehtiv Perekaart. NB! Kehtetu Perekaardi puhul käepalu ei väljastata ning raha ei tagastata. Perekaardi passide kogus on piiratud.

Uute Perekaartide koodide esitamine Piletilevile toimub iga kalendrikuu lõpus. 


Soodustuse kohta lähemalt

Juba 28. aastat järjest toob pärimusmuusika festival Viljandisse kokku tuhandeid. Nende hulgas nii noori kui vanu, nii eestlasi kui väljastpoolt tulijaid, kes kõik tahavad rõõmu tunda ehedast elavast muusikast ja suvisest festivalimelust. Viljandi pärimusmuusika festival väärtustab tavasid, pärimust ja paikkondlikku identiteeti, püüdes aastasadade ja -tuhandete vältel kogunenud vaimseid väärtusi kohandada kaasaegse elukorraldusega – ikka selleks, et traditsioonid elaksid ja seeläbi tugevneks meie rahvuslik eripära ja muusikaline emakeel.


Viljandi pärimusmuusika festival on: 4 päeva pärimuspidu; ligi 100 kontserti; 800 artisti, kelle hulgas nii tuntud välismaiseid artiste, muusikuid tõeliselt eksootilistest kultuuridest, eesti pärimusmuusika maastiku legendaarseid tegijaid ning värsket verd; pillimängu, tantsu ja laulu õpitoad; rikkalik kõrvalprogramm nii suurtele kui väikestele; enam kui 25 000 külastajat.


Viljandi pärimusmuusika festival on võtnud südameasjaks olla jätkusuutlik festival, nii keskkonnahoiu, taaskasutuse ja tarbimise kui sotsiaalse jätkusuutlikkuse poolest.


 Perekaardi pass


Perekaardi pass kehtib XXVIII Viljandi pärimusmuusika festivalil, mis leiab aset 23.07-26.07.2020 kõikidele Perekaardil registreeritud pereliikmetele. Hind kogu perele on 180 €. Passi saab osta Piletilevi keskkonnast alates 1. detsembrist Perekaardil oleva 13-kohalise numbri sisestamisel sooduskoodi väljale. Festivalile tulles vahetatakse perepass riidest käepaela vastu tingimusel, et kogu pere on korraga kohal. Festivalile tulles on kohustuslik kaasa võtta isikut tõendav dokument ja kehtiv Perekaart. Perekaardi passide kogus on piiratud. Pärast 25. novembrit taotletud Perekaartide andmed edastatakse korraldajale hiljemlat järgmise kuu 10ndaks kuupäevadeks. See tähendab, et uute Perekaartide omanikel tekib sooduskoodi kasutamise õigus järgneval kuul pärast 10ndat kuupäeva. 


 


Kontaktid

Kuidas tulla?

Viljandi pärimusmuusika festival
Tasuja puiestee 6
Viljandi 71011
Viljandi linn
Viljandi maakond

Avatud

XXVIII Viljandi pärimusmuusika festival leiab aset 23.07-26.07.2020 .

Klienditeenindus

Telefon: 434 2070

E-mail: [email protected]

Koduleht: www.folk.ee

Tutvu teiste soodustustega