perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]
Vallatuste Mängutuba

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Lastepidu E-N (3h) 70.00 € 56.00 € -20%
Lastepidu R-P (3h) 100.00 € 80.00 € -20%

Soodustuse rakendumiseks võta ühendust Vallatuste Mängutoaga, ütle oma ees- ja perekonnanimi ning Perekaardi kuus viimast numbrit. Sünnipäeva pidama minnes võta kindlasti kaasa Perekaart ja isikut tõendav dokument. 


Soodustuse kohta lähemalt

Tere tulemast Vallatuste Mängutuppa!


Vaikses Nõmme linnaosas, Mustamäe ja Laagri vahel asub Vallatuste Mängutuba, mis on sobiv paik väikestele ja suurtele, lastele ja lapsemeelsetele ning kus tegevust leiavad  nii lapsed kui ka vanemad. Meile võib tulla tähistama sünnipäevasid, katsikuid, jõulupidusid, söbrapäeva ja kevade algust , pidada laste kokkutulekuid, lasteaiapidusid või mis iganes pidu ,mis vajab pidamist. Meile võite tulla ka lihtsalt mängima, ilma erilise plaanita. Peaasi, et põues pesitseks pisike soov vallatusi teha!


Vallatuste Mängutuba on oma asukohalt mugav  Nõmme, Hiiu, Pääsküla, Männiku, Tähetorni, Laagi, Mustamäe väikstele ja suurtele külalistele ning ka kõikidele Tallinna kui ka Saku ja Saue elanikele kuna asume Hiiul Pärnu mnt vahetus läheduses.


Avaras ja hubases Vallatuste Mängutoas on mürgeldamiseks ruumi 174 m2.  Siin  on suur mänguala, mis on ühendatud einestamise toaga ja tantsu löömiseks vilkuva lavaga vinge diskotuba. Köögitoimkonna jaoks on eraldi köök koos igasuguste hädavajalike asjadega. Lisaks on meil rõdu koos aiamööbli ja gaasigrilliga.


Vallatuste Mängutoas saab hullata  pallimeres; ronida ronilas; purjetada pesuehtsa purjekaga; mängida erinevaid pallimänge (korvpalli, lauahokit, lauajalgpalli) või piljardit; panna ennast proovile WII mängukonsoolil; külastada kauplust; õppida päris koolis; kokata täisvarustusega köögis; mängida nukumajas või ehitada omale aukartustäratav autopark.


Diskotoas on loomulikult värvimusa ja diskokera ning etteasteid saab teha valgustusega laval.Tuba on piisavalt suur, et  ka suuremad tantsusõbrad saavad ette võtta kiiremaid poognaid! Sobiva ilmaga saab lõõgastuda rõdul, kus on mugav aiamööbel ning gaasigrill. Vallatuste Mängutoaga saab ka eelnevalt tutvuda leppides sobiv aeg kokku telefonitsi 53607519 või e-maili teel [email protected].


Kontaktid

Kuidas tulla?

Vallatuste Mängutuba
Salve 4
Tallinna linn 11612
Harju maakond

Avatud

Peo toimumisaja kokkuleppimiseks võta ühendust Vallatuste mängutoaga.

Klienditeenindus

Telefon: 56219290

E-mail: [email protected]

Koduleht: www.vallatus.ee

Tutvu teiste soodustustega