perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
info@perekaart.ee
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Suve- ja talvetuubid Tavahinnast -20%
Mäepiletid Tavahinnast -20%
Mäepilet pere kolmandale, neljandale, ... lapsele Tavahinnast -100%
Suvine tuubirada (30€/1h) Perekaart = Perepilet pere

Tasuta mäepilet alates pere kolmandale lapsele on võimalik soetada, kui korraga on Valgehobusemäel kaasas kolm ühe perekonna last, kes on kõik ka Perekaardile kantud. Kahele lapsele kehtib sellisel juhul 20%-line soodustus ning iga järgnev laps saab mäerõõme nautida tasuta.  


Keskus on avatud igal nädalapäeval (sh riigipühadel). 


Soodustuse kohta lähemalt

Suusa- ja puhkekeskus pole vaid talisportlaste pärusmaa. Siin saab nautida Kõrvemaa imepärast loodust ja maastikku igal aastaajal! 


Talveks on keskus varustatud moodsate lumekahurite ning rajamasinaga. Kõiki huvilisi teenindab tõstukitega varustatud lumelaua- ja mäesuusanõlv, lumelauakrossirada ning lumerõngarada. Tegutseb lumelaua-ja mäesuusakool, kus pakutakse sõiduõpet. Lastele on olemas eraldi kelgunõlv. Siinsed murdmaasuusarajad on ühendatud Kõrvemaa teiste suusaradadega.


Suvel saab siin erinevatel liikumisradadel matkata, joosta, orienteeruda või jalgrattaga sõita. Rajad kohapeal on 3 ja 5 kilomeetri pikkused ning on ühendatud pikemate keskusest välja viivate radadega. Mängurõõmu pakuvad korvpalli-, tennise-, jalgpalli- ning rannavolleväljakud. Keskuse radadel asub Eesti üks huvitavamaid ja raskemaid 21 korviga discgolfirada.  Lastele on rajatud mitmete atraktsioonidega mänguala. Lisaks on võimalus kätt proovida vibulaskmises. Rullsuusasõprad saavad oma oskusi proovida 4 m laiusel rullsuusaraajal. Adrenaliini lisab suvine tuubirada.


Kontaktid

Kuidas tulla?

Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus

Valgehobuse, Mägede küla 73412
Järva vald
Järva maakond

Avatud

E,T,K,N,R,L,P 10:00-20:00

Klienditeenindus

Telefon: +372 666 1122; +372 521 4270

E-mail: info@valgehobuse.ee

Koduleht: www.valgehobuse.ee

Tutvu teiste soodustustega