perekaart
5332 5335 (09:00-16:00)
[email protected]
Marmar Games'i lauamängud

Mis maksab?

Tavahind Perekaardiga Soodustus
Lauamängud Tavahinnast -50%

Soodustus kehtib mängudele "Leiutajateküla parim kokk", "Seenele", "Lotte pildikas" ja venekeelsele mängule "Лес". Soodustus ei kehti eestikeelsele mängule "Mets". 


Soodustuse rakendamiseks ning lauamängu tellimiseks kirjuta e-mail [email protected] ning pane e-maili kirja ees- ja perekonnanimi ning Perekaardi kuus viimast numbrit. 


Soodustuse kohta lähemalt

Marmar Games'i lauamängud on arengut pakkuvad lauamängud eri vanuses lastele. 

„Leiutajateküla parim kokk“ on õpetlik lauamäng lastele alates 5ndast eluaastast. Mäng annab teadmisi söögitegemisest, erinevatest toiduainetest, treenib mälu, õpetab koostöö- ja kombineerimisoskust, veidi matemaatikat ja ka seda, et millegi saamiseks tuleb midagi vastu anda. Sobib nii väikesele mängijale, kui ka suuremale kokkajale. Mängijaid saab olla korraga kuni viis.


"Seenele“ on tõetruude seenepiltidega meeleolukas lauamäng tervele perele. Mäng viib mängija toredale seeneretkele, kus seeni leiavad nii vilunud seenelised kui ka alles algajad. Mängus saab mängija lähemalt tuttavaks 24 seenega. Lisaks õpib veel huvitavaid fakte seeneriigis toimuva ja leiduva kohta. Mäng annab teadmisi seente välimuse, omaduste ja kasutusvõimaluste kohta. Hea võimalus õpetada lapsi ja ka ise õppida.


 „Lotte Pildikas“ on lõbus täringuga kombineerimismäng lastele alates kolmandast eluaastast. Mängus on palju võimalusi, kuidas ühendada omavahel Lotte ja paljude tema sõprade pea-keha-jalad-jalatsid. Kokku on karbis 19 tegelast. Selles mängus on vaja nii õnne, nutikust kui ka head tähelepanuvõimet. Mängimine on lõbus nii sõpradega kui ka üksi!


Тема настольной игры «Лес» – природа с Эстонии. Игра развивает память, внимание и умение сосредоточиться. Она дает прекрасную возможность ребенку не только увлекательно провести время со своими родителями или друзьями, но и учиться и узнавать в процессе игры что-то новое о природе Эстонии. Все тексты на карточках написаны печатными буквами, что дает возможность ребенку учиться по ним читать или развивать это умение дальше.


Kontaktid

Asukoht

Üle Eesti

Avatud

Lauamängude tellimine on võimalik igal nädalapäeval.

Klienditeenindus

Telefon: +372 516 9921

E-mail: [email protected]

Koduleht: www.marmargames.ee

Tutvu teiste soodustustega